Un an plin de surprize frumoase si realizari

new year

Pentru ca spiritul sarbatorilor de iarna ne-a invaluit pe toti si pentru ca este perioada din an in care facem daruri celor dragi, echipa BYANI are inca un cadou surpriza pentru comunitatea noastra de femei sexy & smart. Am imbunatatit platforma online, unde am adaugat sectiuni noi, functii ce vor usura navigarea in site precum si o multime de informatii valoroase pentru noi toate.

Va multumim pentru ca ati fost alaturi de noi in numar atat de mare. A fost o surpriza si o adevarata placere sa vedem cat de mult am reusit sa crestem in doar cateva luni de la lansarea platformei!

Ne dorim sa ne marim comunitatea cu femei la fel de valoroase precum voi. Daca doresti sa faci unei prietene un dar frumos de sarbatori, invit-o in comunitatea noastra!


A fost un an frumos pentru noi, am intalnit oameni minunati si ne-am depasit unele obiective propuse pentru acest an. Speram ca si anul vostru sa fi fost unul cel putin la fel de bun!

Ne dorim ca sarbatorile de iarna sa va fie startul pentru un an frumos, un an plin de iubire si de realizari, un an in care sa primiti si sa daruiti la randul vostru fericire!


La multi ani!

Anunțuri matrimoniale

40 de ani, 1.94m inaltime, 102kg ,ochi albastri, brunet grizonat, din bacau, jud bacau , sofer taxi imi caut jumatatea. Imi plac calatoriile, animalele, filmele sf, lectura, bowlingul si biliardul. Jumatatea mea as vrea sa fie inalta si mai slabuta, de preferat din bacau sau imprejurimi.
Un tanar de moda veche, romantic, finut atletic 42 170 70 kg de meserie bucatar destul de dragut si placut ..Sunt interesat de o relatie stabila eventual casatorie .Doresc o persoana sincera cu simtul umorului si caracter placut .Daca te incadrezi in cele cateva cerinte ale mele? Atunci vei fi preferata mea.. Astept sa imi dai un semn .Sa ai o viata frumoasa si minunata
Sunt Florin-Gabriel, am 40 de ani, necăsătorit, fără obligații, cu serviciu stabil, și doresc să cunosc o domnișoară/doamnă cu vârsta între 25-39 de ani, simplă și modestă, chiar și cu un copil pentru căsătorie, din orice zonă a țării.
Buna fetelor sunt un baiat singur fara obligatii in cautarea iubirii o fi pe aici?